Javni poziv za obnovu i rekonstrukciju stambenih objekata- konačna rang lista potencijalnih korisnika


Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica objavljuje konačnu rang listu potencijalnih korisnika za obnovu i izgradnju stambenih jedinica na području regije Srednje Podrinje i Tuzlanski kanton u opštinama/općinama: ( Srebrenica, Bratunac, Milići, Vlasenica, Zvornik, Bijeljina, Osmaci, Šekovići, Lopare, Ugljevik, Grad Tuzla, Srebrenik, Doboj Istok, Živinice, Kalesija, Sapna, Banovići, Čelić, Gradačac, Kladanj, Lukavac, Teočak).

(RS) Srednje Podrinje:

 

(FBiH)Tuzlanski kanton:

 

Napomena: Objavljivanje preliminarnih rezultata potencijalnih korisnika će se vršiti nakon obilaska aplikanata i to po regijama kako slijedi:

 

  1. (RS) Gornje Podrinje: 

     (Čajniče, Rogatica, Višegrad, Foča, Rudo, Novo Goražde,
Kalinovik, Sokolac, Han Pijesak, Trnovo, Pale)

 

     (FBiH) Bosansko-podrinjski kanton i Kanton Sarajevo:
( Goražde, Pale-Prača, Foča- Ustikolina, Centar, Novi Grad, Novo, Sarajevo Stari Grad, 
Ilidža, Trnovo, Ilijaš, Vogošća, Hadžići)

 

  1. (RS), Istočna Hercegovina:

     ( Nevesinje, Ljubinje, Trebinje, Bileća, Gacko, Berkovići, Istočni Mostar)

     (FBiH) Hercegovačko-neretvanski kanton:
     (Čapljina, Čitluk, Jablanica, Konjic, Mostar, Neum, Prozor, Ravno, Stolac)

 

  1. (RS) Srednja Bosna i Posavina:

     ( Doboj, Teslić Derventa, Šamac, Brod, Vukosavlje, Pelagićevo, Modriča)

    FBiH, Posavski kanton i Zeničko-dobojski i Srednjobosanski kanton: 
( Domaljevac-Šamac,Odžak,Orašje, Breza, Doboj Jug, Kakanj, Maglaj, Olovo, Tešanj,  
Vareš, Visoko, Zavidovići, Zenica, Žepče, Usora, Bugojno, busovača, Dobretići, Donji 
Vakuf, Fojnica, Gornji Vakuf, Jajce, Kiseljak, Kreševo, Novi Travnik, Travnik, Vitez) 
 

  1. RS, Zapadna Bosna

(Banja Luka, Bosanski Novi, Prijedor, Mrkonjić Grad, Kotor Varoš, Gradiška, Kozarska Dubica, Kostajnica, Prnjavor,  Jezero, Šipovo, I. Drvar, Laktaši, Oštra Luka, Kneževo, Čelinac)

           FBiH, Unsko-sanski kanton, Zapadnohercegovački kanton i Kanton 10:
           ( Bihać, Bosanska Krupa, Bosanski Petrovac, Bužim, Cazin, Ključ, Sanski Most, 
Velika Kladuša, Grude, Ljubuški, Posušje, Bosansko Grahovo, Drvar, Glamoč,
Kupres, Livno, Tomislavgrad)

                                                                               

                                                                                     KOMSIJA ZA ODABIR KORISNIKA